FELVÉTELI INFORMÁCIÓK

Pályaválasztási tájékoztató 2021/2022

Fogadónyilatkozatok igényelhetők az iskola titkárságán

Jelentkezési lap 2 éves érettségit adó képzésre

Jelentkezési lap érettségire épülő szakképesítés megszerzésére (nappali)

Jelentkezési lap - esti szakács (felnőttoktatás esti tagozat)

Oktatott szakmáink

(további információ a kiválasztott szakma nevére kattintva érhető el)

Technikumot választó tanulóknak:

A tanulók az érettségi mellett technikus szakképesítést is szerezhetnek a 13. évfolyam végén.

9-10. évfolyamon a szakmai gyakorlati képzés az iskola jól felszerelt tanműhelyeiben, 11-13. évfolyamokon külső képzőhelyeken folyik.

Szakképző iskolát választó tanulóknak:

A 9. évfolyamon a szakmai gyakorlati képzés az iskola jól felszerelt tanműhelyeiben, 10-11. évfolyamon külső képzőhelyeken folyik.

A 11. évfolyam befejezése után a tanulók 2 éves érettségit adó képzésben vehetnek részt.

Az új szakképzés bevezetésével megújuló képzési rendszerünk

1.  Gépészet ágazat

5 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Gépésztechnikus szakképesítés + érettségi megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 507151005)
    Választható szakirányok: - ipar szakmairány, - vegyipar szakmairány, - CAD-CAM

2. Turizmus - vendéglátás ágazat

5 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Szakács szaktechnikus szakképesítés + érettségi megszerzése. (Szakmajegyzék száma: 510132306).

3. Turizmus - vendéglátás ágazat

5 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Vendégtéri szaktechnikus szakképesítés + érettségi megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 510132308).

Szakképző iskola

1. Turizmus - vendéglátás ágazat

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Pincér-vendégtéri szakember szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 1013 23 04).

2. Turizmus - vendéglátás ágazat

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Szakács szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 1013 23 05).

3. Kereskedelem

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet a Kereskedelmi értékesítő szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 0416 13 02).

4. Gépészet

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet az Ipari gépész szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 0715 10 09).

Válaszható szakmairányok: - ipar, - vegyipar

5. Gépészet

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet az Szerszám- és készülékgyártó szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 0715 10 12).

6. Bányászat és kohászat

3 évfolyamos, 1 osztály. Tervezett kimenet az Öntvénykészítő szakképesítés megszerzése.

(Szakmajegyzék száma: 4 0715 01 07).

Választható szakmairányok: - könnyűfém, - vas és acél

Hasznos linkek:   www.szakmavilag.hu