Próbáld ki, csináld meg, ismerd meg!
Sokféle éjszaka van, múzeumok, kutatók éjszakája, miben különbözik ettől a Szakmák Éjszakája?
Sokban: mert mi nem csak színes és szórakoztató programokat, hanem ennél sokkal többet: a jövődet, lehetséges életutakat kínálunk.
Most egy éjszaka alatt végigjárhatod a szakképző iskolákat, a velük együttműködő sikercégek máskor rejtett világát, feltárhatod a menő szakemberek titkait, megnézheted, melyik foglalkozás mit takar, játssz végig akár ezer pályát néhány óra alatt!
Lehet, hogy a jövőd itt, ezen az éjszakán kezdődik!

Kedves Fiatalok, Tisztelt Érdeklődők!

Kevés izgalmasabb dolog van, mint a felfedezés öröme, mindig újat keresni, mindig új dolgokat kipróbálni. A Szakmák Éjszakáján mi ezt az élményt kínáljuk: megmutatjuk azt a kevésbé látható világot, ami mellett a legtöbbször elmegyünk, azoknak az embereknek a munkáját, akik nélkül nem lenne teljes és működőképes világunk.

Ezen az éjszakán nem csak megismerheted mindezt, hanem ki is próbálhatod magadat, hogyan állnál helyt az életükben.

Egy éjszaka, amikor minden lehetsz! És ki tudja… Hátha egy nap Te leszel az, aki megosztja velünk sikereinek titkát.

Szeretettel várjuk az általános iskolásokat, középiskolásokat, érdeklődő szülőket, felnőtteket

2020. április 03.-án 1700 – 22 00 óra között a

Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

(Sátoraljaújhely Fejes István u. 14. Tel: 06/47/321-441)

szakmák éjszakája keretében megvalósuló rendezvényére.

A rendezvény célja a szakmák népszerűsítése, bemutatása, kipróbálása.

PROGRAMKÍNÁLATUNK:

HAMAROSAN...

A Sátoraljaújhelyen kívüli általános iskolákból az érdeklődő diákokat, szüleiket ingyenes buszjárat hozza, majd viszi haza!